Smoke (1.1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Search
os: Агуырд

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
