Smoke (1.1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Key
vi: Khóa

en: Results
vi: Kết quả

en: Failed
vi: Thất bại

en: Authentication
vi: Xác thực

en: failed
vi: hỏng

en: Run
vi: Chạy

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập

en: URL path
vi: Đường dẫn URL
