Smoke (1.1.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Search
af: Soek

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Results
af: Resultate
