Smoke (1.1.3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Search
ca: Cerca

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Purpose
ca: Propòsit

en: Key
ca: Clau

en: Results
ca: Resultats

en: Failed
ca: Fallat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Run
ca: Executa

en: Webform
ca: Formulari web

en: URL path
ca: Camí URL

en: How it works
ca: Com funciona
