Smoke (1.1.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Search
sq: Kërko

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Results
sq: Rezultatet
