Smoke (1.1.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Content
te: సారము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: Search
te: వెతుకు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Failed
te: విఫలమైంది
