Smoke (1.2.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Search
be: Пошук

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Key
be: Ключ

en: Results
be: Вынікі

en: Webform
be: Анкета

en: URL path
be: Маршрут URL
