Smoke (1.2.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Search
pl: Szukaj

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Key
pl: Klucz

en: Selector
pl: Selektor

en: Results
pl: Wyniki

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Run
pl: Uruchom

en: Webform
pl: Formularz

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Passed
pl: Zdany

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: URL path
pl: Ścieżka URL
