Smoke (1.2.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: Search
fa: جستجو

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Key
fa: کلید

en: Results
fa: نتایج

en: Authentication
fa: بررسی هویت
