Smoke (1.2.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Type
pt: Tipo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Required
pt: Obrigatório

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Key
pt: Chave

en: Results
pt: Resultados

en: Failed
pt: Falhou

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Webform
pt: Formulário

en: Sitemap
pt: Mapa do Site

en: Passed
pt: Aprovado

en: Health
pt: Saúde

en: URL path
pt: Caminho do URL

en: How it works
pt: Como funciona

en: passed
pt: aprovado
