Smoke (1.4.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Search
kk: Іздестіру

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Results
kk: Нәтижелер
