Smoke (1.4.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Search
lv: Meklēt

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Key
lv: Atslēga

en: Selector
lv: Selektors

en: Results
lv: Rezultāti

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Webform
lv: Webforma

en: Passed
lv: Nokārtots
