Smoke (1.4.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Development
ml: വികസനം

en: Type
ml: തരം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം
