Smoke (1.4.13) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Search
eo: Serĉu

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Results
eo: Rezultoj
