Smoke (1.4.13) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Search
eu: Bilatu

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Key
eu: Giltza

en: Results
eu: Emaitzak

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Last run: @date
eu: Azkenekoz burutua: @date
