Smoke (1.4.13) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Development
ja: 開発

en: Type
ja: タイプ

en: Search
ja: 検索

en: Required
ja: 必須

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Purpose
ja: 目的

en: Key
ja: キー

en: Selector
ja: セレクター

en: Results
ja: 結果

en: Failed
ja: 失敗

en: Authentication
ja: 認証

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Sitemap
ja: サイトマップ

en: Passed
ja: パスされた

en: URL path
ja: URLパス
