Smoke (1.4.13) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Search
nl: Zoeken

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Purpose
nl: Doel

en: Key
nl: Sleutel

en: Results
nl: Resultaten

en: Failed
nl: Mislukt

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Webform
nl: Formulier

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Health
nl: Gezondheid

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: URL path
nl: URL-pad

en: How it works
nl: Hoe het werkt

en: passed
nl: geslaagd
