Smoke (1.4.14) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Search
bg: Търси

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Key
bg: Ключ

en: Results
bg: Резултати

en: Authentication
bg: Удостоверяване
