Smoke (1.4.14) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস
