Smoke (1.4.14) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Search
bs: Pretraga

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Results
bs: Rezultati
