Smoke (1.4.14) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Key
el: Κλειδί

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου

en: URL path
el: Διαδρομή URL
