Smoke (1.4.14) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Search
fi: Etsi

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Key
fi: Avain

en: Selector
fi: Valitsin

en: Results
fi: Tulokset

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Run
fi: Suorita

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Sitemap
fi: Sivukartta

en: URL path
fi: osoitepolku
