Smoke (1.4.14) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Results
my: ရလဒ်
