Smoke (1.4.15) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
