Smoke (1.4.15) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Development
de: Entwicklung

en: Type
de: Typ

en: Search
de: Suche

en: Required
de: Erforderlich

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Purpose
de: Zweck

en: Key
de: Schlüssel

en: Selector
de: Selektor

en: Results
de: Ergebnisse

en: Failed
de: Fehlgeschlagen

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: failed
de: fehlgeschlagen

en: Run
de: Ausführen

en: Webform
de: Webformular

en: Passed
de: Bestanden

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: Health
de: Gesundheit

en: Skipped
de: Übersprungen

en: URL path
de: URL-Pfad

en: How it works
de: Wie es funktioniert

en: passed
de: geschafft

en: skipped
de: übersprungen

en: Custom URLs
de: Benutzerdefinierte URLs
