Smoke (1.4.15) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Key
fil: Susi
