Smoke (1.4.15) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Development
hi: उद्विकास

en: Type
hi: प्रकार

en: Search
hi: खोज

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Commerce
hi: व्यापार

en: Selector
hi: चयनकर्ता

en: Results
hi: परिणाम

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Passed
hi: पारित कर दिया

en: How it works
hi: यह किस प्रकार काम करता है
