Smoke (1.4.15) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Search
hr: Pretraga

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Key
hr: Ključ

en: Results
hr: Rezultati

en: URL path
hr: URL putanja
