Smoke (1.4.15) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Content
id: Konten

en: Development
id: Pengembangan

en: Type
id: Jenis

en: Search
id: Pencarian

en: Required
id: Wajib

en: Settings
id: Pengaturan

en: Key
id: Kunci

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Selector
id: Pemilih

en: Results
id: Hasil

en: Failed
id: Gagal

en: Authentication
id: Autentikasi

en: URL path
id: Path URL
