Smoke (1.4.15) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Search
lt: Paieška

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Key
lt: Raktas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Webform
lt: Web forma

en: URL path
lt: URL kelias
