Smoke (1.4.15) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Search
si: සොයන්න

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය
