Smoke (1.4.15) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Development
tr: Geliştirme

en: Type
tr: Tip

en: Search
tr: Ara

en: Required
tr: Zorunlu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Key
tr: Anahtar

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Selector
tr: Seçici

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Passed
tr: Geçti

en: URL path
tr: URL yolu
