Smoke (1.4.15) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Search
ur: تلاش

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان
