Smoke (1.4.16) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Development
da: Udvikling

en: Search
da: Søg

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Key
da: Nøgle

en: Selector
da: Vælger

en: Results
da: Resultater

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Webform
da: Webformular

en: URL path
da: URL-sti
