Smoke (1.4.16) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
