Smoke (1.4.16) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Search
he: חיפוש

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Key
he: מפתח

en: Selector
he: סלקטור

en: Results
he: תוצאות

en: Failed
he: נכשל

en: Authentication
he: הזדהות

en: Webform
he: טופס - Webform
