Smoke (1.4.16) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Search
sl: Išči

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Key
sl: Ključ

en: Results
sl: Rezultati
