Smoke (1.4.17) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Search
cs: Hledat

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Key
cs: Klíč

en: Results
cs: Výsledky

en: Authentication
cs: Ověření

en: URL path
cs: URL cesta
