Smoke (1.4.17) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Search
oc: Recercar

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Key
oc: Clau

en: Results
oc: Resultats

en: URL path
oc: Camin d'URL
