Smoke (1.4.17) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: Search
ro: Căutare

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Key
ro: Cheie

en: Results
ro: Rezultate

en: Failed
ro: Eșuat

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Passed
ro: Promovat

en: URL path
ro: Cale URL
