Smoke (1.4.17) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Development
ru: Разработка

en: Type
ru: Тип

en: Search
ru: Поиск

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Key
ru: Ключ

en: Commerce
ru: Торговля

en: Selector
ru: Селектор

en: Results
ru: Результаты

en: Failed
ru: Не удалось

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Run
ru: Запустить

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Sitemap
ru: Карта сайта

en: Passed
ru: Пройден

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Skipped
ru: Пропущено

en: URL path
ru: Путь URL
