Smoke (1.4.6) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Search
et: Otsing

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Key
et: Võti

en: Results
et: Tulemused

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Authentication
et: Autentimine

en: Webform
et: Veebivorm

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: URL path
et: URL teekond
