Smoke (1.4.6) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Search
gl: Buscar

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Purpose
gl: Propósito

en: Key
gl: Clave

en: Results
gl: Resultados

en: Failed
gl: Fallo

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Webform
gl: Formulario web

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: URL path
gl: Ruta URL
