Smoke (1.4.6) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Search
gu: શોધ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Key
gu: ચાવી

en: Results
gu: પરિણામો

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
