Smoke (1.4.6) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: Search
jv: Goléki

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Key
jv: Kunci

en: Results
jv: Kasilé
