Smoke (1.4.6) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Development
ms: Pembangunan

en: Type
ms: Jenis

en: Search
ms: Carian

en: Required
ms: Diperlukan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Key
ms: Kunci

en: Results
ms: Keputusan

en: Failed
ms: Gagal

en: URL path
ms: Laluan URL
