Smoke (1.4.7) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: Search
hu: Keresés

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Purpose
hu: Cél

en: Key
hu: Kulcs

en: Commerce
hu: Bolt

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Results
hu: Eredmények

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: failed
hu: sikertelen

en: Run
hu: Futás

en: Webform
hu: Űrlap

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Passed
hu: Kihagyott

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: URL path
hu: Webcímútvonal

en: How it works
hu: Hogyan működik

en: passed
hu: teljesítve
