Smoke (1.4.7) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ
