Smoke (1.4.7) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Key
km: សំខាន់

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: URL path
km: ផ្លូវ​ URL
