Smoke (1.4.7) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
